אודותינו
חברת ח.מ בסידן ייבוא ושיווק אופניים בע"מ היא כיום החברה המשפחתית לאופניים הגדולה בישראל אשר הוקמה על בסיס שירות אמין, מקצועי, מחיר ללא תחרות ואחריות מקיפה. 

כל דגמי בסידן נאמנים למסורת רבת שנים ושאיפה למצויינות.
אנו מקדישים את כל מעיינינו ליצירת אופניים איכותיים לקהל הרחב במחירים הנוחים ביותר.

מאז היווסדה, היתה בסידן חלוצה בתחום האופניים. רשימת הפרסים והשיאים של היצרנית Ming Cycle בתחום האיכות, הינה הוכחה מספקת להישג מרשים זה.

אנו מציעים מעל 100 נקודות מכירה ברחבי הארץ, לצד מרכזיה הראשיים של החברה בנתניה ובהרצליה.
תחילת הדרך
מסע ההצלחה של חברת בסידן בענף האופניים החל בשנת 1964 כחנות קטנה למכירה ותיקון אופניים בנתניה שתופעלה ותוחזקה ע"י הבעלים מאז ועד היום – חיים בסידן.

יחד עם אביו ,אחיו, וכישוריו יוצאי הדופן ידע חיים לנצל הזדמנויות ויצר צורך מצד הלקוחות לאופניים איכותיים במחירים סבירים, לאור ריבוי מותגים שיובאו באותה עת מאירופה והופצו בבילעדיות.
קשרים עסקיים הדוקים עם יצרנית הענק מטאיוון Ming Cycle כשותפה עיסקית בלתי נפרדת לאורך כל השנים, הובילה את חברת בסידן לספק לקהל לקוחותיה מוצרים איכותיים, במחיר זול משמעותית ממחיר המתחרים.

החנות הפכה לחברה בע"מ Becidan Cycle. למרות התרחבות פעילות החברה ומינוף עסקיה במספר הולך וגדל של נקודות מכירה ושיווק, דואגת חברת בסידן לאמץ בכל נקודת הפצה את שיטת ניהול האיכות והשירות אותן הנחה חיים מאז שנות ה-60 "שביעות רצון הלקוח ובניית מעגל לקוחות חוזר היא הדרך לביסוס החברה וסוד הצלחתנו".
מה בחנות?
תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של דגמי אופניים לסגנונות הרכיבה השונים: ביניהם אופניים חשמליים, אופני הרים, אופניים לילדים, ואופני פעלולים מהמותגים המובילים בשוק.
בנוסף אנו מציעים קסדות ואביזרי אופניים נוספים, לחווית רכיבה בטוחה ומושלמת!

מוצרי הכוכב הראושנים של חברת בסידן הם סדרת אופני הפעלולים (ידועים כאופני BMX) שמיקמו אותה כמובילה מספר אחת בתחום אופני הילדים, האקסטרים והפריסטייל. כלל דגמים אלו מגיעים תחת שם המותג Becidan אשר הפך את מוצרים אלו לסמל הזדהות עם החברה.
x

#{title}

#{text}

#{price}